Salt to content
 

Organizația nonprofit Love for Life condusă de Raluca Ciulei

Organizația nonprofit Love for Life condusă de Raluca Ciulei

Organizația nonprofit Love for Life condusă de Raluca Ciulei desfășoară o serie de activități din cadrul proiectului Educație pentru viață avându-i ca voluntari și pe copiii școlii noastre din clasele a VI-a A și a VII-a A.
Se merge pe următoarea idee: “Fiecare persoană este deosebit de valoroasă. Fără nicio excepție. Fiecare este egal valoric și părerea că unii sunt mai valoroși decât alții stă la temelia celor mai mari suferințe și obstacole de pe lume.” – Kent Hoffman

Acest site utilizează cookies pentru o mai bună funcționare și optimizare. Vă rugăm să vă exprimați acceptul sau refuzul cu privire la acest aspect. Vă mulțumim! AcceptăCiteste mai multRespinge
Protecția Datelor Personale